Punkt Przedszkolny Poziomeczki

Nasze przedszkole jest miejscem bezpiecznym, gdzie panuje rodzinna atmosfera, a dzieci czują się wyjątkowe i rozumiane. Do potrzeb maluchów podchodzimy indywidualnie, zapewniamy profesjonalną i troskliwą opiekę, uczymy je samodzielności i szacunku oraz wspieramy rozwój intelektualny, psychiczny i emocjonalny dziecka. Zatrudniamy wykwalifikowanych pedagogów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Placówka spełnia surowe normy budowlano- sanitarne oraz posiada atestowane wyposażenie. Zapewniamy zdrowe wyżywienie w ramach sprawdzonego cateringu.

Prowadzimy ciekawe zajęcia plastyczne, rytmiczne, z języka angielskiego i francuskiego, bajkoterapię, muzykoterapię i zajęcia ogólnorozwojowe. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie odnośnie prowadzenia naszej placówki. Nasze przedszkole cieszy się zaufaniem i zadowoleniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Przyjmujemy dzieci w wieku od 1, 5 do 5 lat. Placówka jest otwarta w godzinach 7.30- 16:00. Zapewniamy atrakcyjne czesne w wysokości 500 zł+ wyżywienie. Wpisowe wynosi 300 zł. Zapraszamy Państwa do zapisów!