Punkt Przedszkolny Tęczowa Kraina

Nasze przedszkole powstało w 2012r.

Tęczowa Kraina to kameralny punkt przedszkolny liczący nie więcej niż 25 dzieci, w którym gwarantujemy edukację i opiekę na najwyższym poziomie.

Spełnia wymogi bezpieczeństwa i higieny, znajduje się w spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni 5 minut od centrum Cieszyna.

Obiekt otoczony jest ogrodem, co umożliwia dzieciom wesołe zabawy na świeżym powietrzu.

Nasz punkt przedszkolny wyposażony został w nowoczesne i atrakcyjne pomoce dydaktyczne,

zabawki i meble cenionego producenta, wyposażającego większość placówek oświatowych – Nowa Szkoła, co zapewnia wysoką jakość, wszystkie niezbędne certyfikaty, a przede wszystkim komfort korzystania.

Wszystko to gwarantuje rozwijanie twórczego myślenia i oddziaływanie na wyobraźnię Państwa dzieci, co pozwoli im na lepsze, szybsze i bezstresowe przygotowanie do nauki w szkole.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

7:00- 18:00

Anonim

Moja córka chodzi do tego przedszkola i z czystym sumieniem
mogę polecić każdemu. Dzieci tam spędzają czas bardzo różnorodnie a nie
przed tv, uczą się bardzo wielu ciekawych rzeczy. Panie opiekują się dziećmi
bardzo dobrze. widzą i wiedzą co się dzieje przez cały dzień z kazdym
dzieckiem.Moje dziecko chętnie tam chodzi, reaguje uśmiechem na widok dzieci
i Pań co daje mi pewność ze jest w bardzo dobrym miejscu pod dobrą opieką.

19 Listopada, 2013

Najwspanialsze przedszkole w Cieszynie! Pani Sylwia i Pani Agnieszka dbają tam o dzieci jak o swoje własne z odpowiednia do każdego dziecka ind

Dorota J.

Najwspanialsze przedszkole w Cieszynie! Pani Sylwia i Pani
Agnieszka dbają tam o dzieci jak o swoje własne z odpowiednia do każdego
dziecka indywidualnością. Dzieci prowadzone są w domowej atmosferze jakiej
żadne przedszkole w Cieszynie nie jest w stanie zagwarantować. Moja córka
Chiara w ciągu 2 miesięcy bardzo się rozwinęła i zmieniła w pozytywnej
perspektywie dzięki pracy tych dwóch Pan .Rekomenduje to przedszkole
wszystkim Cieszyniakom.

Anonim

W Tęczowej Krainie dzieci nie tylko miło spędzały czas, ale i wiele się nauczyły. Do dzisiaj Rafałek jednym tchem wymienia rzeczy potrzebne na wycieczkę w góry czy angielskie słówka poznane na zajęciach.Mała grupa i miła atmosfera sprawiły, że dzieci bardzo chętnie szły do Przedszkola. Do dzisiaj moje maluchy często wspominają chwile spędzone w Tęczowej Krainie.

5.0 5.0 3 3 Moja córka chodzi do tego przedszkola i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Dzieci tam spędzają czas bardzo różnorodnie a nie przed tv, uczą się bardzo wielu ci