Punkt Przedszkolny w Silnie

Nasze trzy placówki w Silnie, w Nowej Cerkwi i Kłodawie, zapewniają kompleksową i rzetelną obsługę nad Państwa pociechami. Wieloletnie doświadczenie pedagogiczne w połączeniu z szeroką wiedzą w dziedzinie rozwoju dzieci sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić doskonałe warunki bytowe i rozwojowe każdemu z naszych wychowanków. Placówka spełnia surowe normy budowlane i sanitarne, a profesjonalne i atestowane materiały dydaktyczne skutecznie wspierają indywidualny rozwój kreatywności i wyobraźni dzieci. Nad bezpieczeństwem maluchów czuwają doświadczone i wykwalifikowane opiekunki.

Prowadzimy szeroki wachlarz zajęć ogólnorozwojowych, które przygotowują dzieci do dalszej edukacji szkolnej. Oferujemy zajęcia z języka angielskiego, z plastyki, muzyki i lekcje z elementami hipoterapii. Współpracujemy z doświadczonym lekarzem logopedą. Najważniejsze jest dla nas szczęście i dobro każdego dziecka. Zawsze bierzemy pod uwagę wskazówki i sugestie rodziców odnośnie prowadzenia naszej placówki. Panuje tu miła i przyjazna atmosfera, a dzieci czują się tak samo dobrze, jak we własnym domy rodzinnym. Nasz Punkt Przedszkolny jest otwarty w godzinach 13:00- 18:00. Zapraszamy!!!

Godz otwarcia od 13.00-18.00