Punkt Przedszkolny Zuza

Nasze Przedszkole jest miejscem godnym zaufania, gdzie rodzice pod naszą opieką pozostawiają ze spokojem swoje pociechy. W naszej placówce panuje miła atmosfera, doświadczona kadra opiekunek podchodzi w sposób indywidualny do potrzeb każdego dziecka, dzięki czemu maluchy czują się u nas bezpiecznie i niemal jak w domu.

Dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania w grupie rówieśników. Nasi wychowankowie są pod opieką psychologa, mogą brać również udział w zajęciach dodatkowych języka angielskiego, muzyki, rytmiki, gimnastyki ekspresyjnej oraz plastyki. Zapewniamy wyżywienie ( catering). Istnieje możliwość dopasowania posiłków do dietetycznych wymagań malca. Dokładamy wszelkich starań, aby dzieci opuszczały naszą placówkę z uśmiechem na twarzy.

W naszym Punkcie Przedszkolnym obecnie mamy 12 miejsc wolnych! Dowodem jakości naszych usług są liczne rekomendacje zadowolonych rodziców, którzy powierzyli nam opiekę nad dziećmi. Punkt przedszkolny jest czynny w godzinach 7:00- 18:00.  Zapraszamy.

7:00-18:00 (możliwość indywidualnego dopasowania godzin otwarcia, w zależności od potrzeb rodziców)