Punkt Żłobkowo-Przedszkolny Anglojęzyczny Mały Poliglota

“Mały Poliglota” promuje wśród dzieci wczesne nauczanie języka angielskiego poprzez zabawę. Posiadamy wykwalifikowane i doświadczona kadrę, która prowadzi z dziećmi zajęcia w języku polskim i angielskim. W naszej placówce Twoje dziecko ma szanse obcowania z językiem angielskim od wczesnego wieku żłobkowego aż po przedszkole.

W ramach miesięcznego czesnego Wasze pociechy biorą udział w zajęciach z gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, koncertach umuzykalniających, dniu kucharza, spotkaniach z logopedą… Zapewniamy kameralne warunki oraz niewielkie grupy liczące max 17 osób. Posiadamy 6 wolnych miejsc w żłobku i 5 w przedszkolu. Nasza placówka jest obiektem w pełni monitorowanym.  Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 1 do 5 lat do naszych grup dwujęzycznych.

Zapraszamy w godzinach 6:30 - 16:30

10 Marca, 2016

Agnieszka

06 Marca, 2016

Dziękuję całej kadrze Małego Poligloty za wspaniałą opiekę,cenne wskazówki, ciepło okazane mojemu dziecku. To był cudowny czas!

Dorota

12 Czerwca, 2015

Agnieszka

Bardzo miła i wykwalifikowana kadra, rodzinna atmosfera, dużym plusem są nieliczne grupy, fajnie, że język angielski towarzyszy dzieciom w wielu sytuacjach wciągu dnia.

09 Maja, 2015

Polecam! Super opieka, rewelacyjna atmosfera, profesjonalna kadra, niewielkie grupy.

Sebastian

10 Lutego, 2015

Piotr

Bardzo fajne przedszkole. Nasze córki zawsze chętnie jadą do przedszkola, uśmiechnięte i radosne. W Przedszkolu panuje miła atmosfera, są małe grupy.

06 Lutego, 2015

Marta

Super, że powstała placówka, w której dzieci mogą przyswajać języki w sposób naturalny. Jestem pod ogromny wrażeniem jak szybko moja córka zapamiętuje piosenki, rymowanki, zwroty w języku angielskim i niemieckim. Gorąco polecam, serdeczna atmosfera, wykwalifikowana kadra, niewielkie grupy :)

06 Lutego, 2015

Iwona

Bardzo fajna placówka, profesjonalna opieka pań w grupie,ciekawe zajęcia dla maluszków. Czuć, że Panie oddają całe serce maluszkom. Bardzo dziękuję za tak wspaniałą opiekę!:)

Kasia

Dziękuję wszystkim pracownikom Małego Poligloty za wspaniałą i fachową opiekę nad naszą córką. Zaczynaliśmy z Państwem od grupy żłobkowej (nasza córka miała rok kiedy została zapisana do żłobka), a już zaraz będzie miała 3 latka i pójdzie do grupy przedszkolnej :) Jak ten czas szybko leci... :) Dziękujemy z mężem za pomoc w wychowywaniu naszej pociechy!:)

Tomek

Pięknie, kolorowo, bajecznie, kameralnie, wykwalifikowana kadra pedagogiczna, niewielkie grupy, stały kontakt z wychowawcami i lektorem... mógłbym wymieniać tak dalej :)Nasza córcia bardzo chętnie chodzi do Małego Poligloty. Gorąco polecamy z żoną!

Gosia

Nasza córcia bardzo chętnie chodzi do przedszkola. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni.:)Serdecznie dziękujemy kadrze za wspaniałą opiekę i fachowe porady pedagogiczne! Cieszymy się, ze nasza córcia chodzi do Małego Poligloty.

4.7 5.0 15 15 Świetna opieka,rodzinna atmosfera, pomysł z innowacyjnym językiem angielskim strzałem w dziesiątkę:) pozdrawiam całą kadrę Małego Poligloty.
Strona: