Renata Kowalska – Centrum Edukacyjne ABC Niepubliczne przedszkole/Punkt przedszkolny “Dreptusie”

Nasze Przedszkole jest miejscem wyjątkowym, gdzie każde dziecko czuje się bezpiecznie i niemal tak, jak w domu rodzinnym. Nad maluchami czuwają doświadczeni i wykwalifikowani pedagodzy, którzy do potrzeb wychowanków podchodzą w sposób indywidualny i z zaangażowaniem.

Maluchy uczestniczą w ciekawych zajęciach języka angielskiego, informatyki, bajkoterapii oraz rytmiki. Zapewniamy wszechstronny rozwój intelektualny, fizyczny, społeczny i psychiczny dzieci. Maluchy mają zapewnione wyżywienie. Dowodem naszej jakości i zaangażowania w opiekę nad dziećmi są rekomendacje rodziców oraz opiekunów.

Posiadamy jeszcze miejsca wolne!!! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach 6:00-18:00.

Przedszkole otwarte od 6:00-18:00