RobotEC Edyta Cerbińska

Nasza firma prowadzi kursy dla dzieci, które są połączeniem zabawy z nauką robotyki i informatyki. Budowanie robotów wpływa na rozwój wyobraźni i kreatywności, poprawia spostrzegawczość, rozwija zdolności intelektualne i umiejętności analityczne. Nauka wcale nie musi być nudna. Na naszych kursach dzieci zdobywają wiedzę w zakresie programowania komputerowego, zgłębiają tajniki nauk przyrodniczych i matematycznych. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, którzy do potrzeb maluchów podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Program realizowany jest w oparciu o nowoczesny sprzęt dydaktyczny: zestaw LEGO Mindstorms NXT.

Nasze kursy są dedykowane dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Zajęcia są prowadzone w kameralnych grupach, co wpływa na większą efektywność w zdobywaniu i przyswajaniu wiedzy. Nasz program cieszy się zaufaniem Klientów, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje oraz jesteśmy na bieżąco z nowinkami technicznymi. Zapraszamy Państwa do współpracy.

ZAJĘCIA W WIEKU 6-9 lat:

WeDo CITY CAMP

City Camp to niezwykłe zajęcia, na których dzieci nauczą się budować nowoczesne maszyny, poznając przy tym zasady ich działania i odkrywając fascynujący świat nauki. Wspólnie zbudujemy m.in. dźwig, samolot i wóz strażacki, a następnie zaprogramujemy je, aby jak najlepiej sprawdzały się w swoich rolach.

WeDo SAFARI CAMP

Safari Camp to wyjątkowe zajęcia, w trakcie których poznajemy dzieła najdoskonalszego inżyniera wszechczasów, jakim jest Matka Natura! Przyjrzymy się najróżniejszym zwierzętom z całego świata, w tym gorylowi, żyrafie, czy żółwiowi, zastanawiając się dlaczego wyglądają i zachowują się właśnie tak. Potem wspólnie zbudujemy roboty na ich podstawie i postaramy się, aby sprawnie imitowały swoje pierwowzory.

WeDo STAR CAMP

Star CAMP to najnowszy kurs, w którym dzieci poznają fascynujący świat astronomii i astrofizyki. Budując modele statków kosmicznych i pojazdów inspirowanych filmami Science Fiction. Razem zastanowimy się co naukowcy osiągnęli w dziedzinie podboju kosmosu i jak świat filmu i nauki przenikają się i inspirują nawzajem.

ZAJĘCIA W WIEKU 9-15 lat:

Mindstorms CITY CAMP

City Camp Mindstorms to fantastyczne zajęcia dla młodych inżynierów. Dzieci wykorzystują na nich zestawy zaawansowanych klocków edukacyjnych LEGO Mindstorms, tworząc roboty wyposażone w silniki elektryczne, czujniki i programowalny mikrokomputer. Kursanci odkrywają tajniki programowania i mechaniki, a także poszerzają swoją wiedzę na temat nauk ścisłych.

Mindstorms DISCOVERY CAMP

Discovery Camp to niezwykły kurs dla młodych konstruktorów, którzy pasjonują się zaawansowaną technologią. Pokażemy w jego trakcie jak, z pomocą niezwykłych maszyn, wykorzystać matematykę i prawa fizyki do osiągnięcia tego, co dawniej było niemożliwe. Razem zbudujemy modele innowacyjnych konstrukcji z LEGO, takich jak żuraw, sortownik, czy robotyczny manipulator i sprawdzimy co czyni je tak wyjątkowymi.