Silesian Aikido Jarosław Kaliński

SILESIAN AIKIDO jest klubem rozpowszechniającym aikido w kierunku praktycznym z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauki. Posiadamy bogate doświadczenie oraz nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i kompetencje zawodowe, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Współpracujemy z doświadczonymi instruktorami, którzy do potrzeb uczestników kursu podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalnie wyposażony kompleks umożliwiający efektywną i skuteczną naukę aikido.

Prowadzimy współpracę ze Śląską Akademią Aikido. W naszej pracy podążamy zgodnie z kierunkiem rozwoju wyznaczonym przez Sensei Andrzeja Firlusa. Prowadzimy zajęcia sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasze usługi cieszą się zaufaniem i uznaniem, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Zapraszamy Państwa do współpracy.

ul. Jagiellońska 18
śląskie