Smerfny Gaj Magda Żak

Nasza placówka jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a maluchy czują się kochane i rozumiane. Zatrudniamy doświadczonych opiekunów, którzy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe. Placówka spełnia surowe normy budowlane i sanitarne, posiada atestowane wyposażenie. Uczymy maluchy samodzielności i odpowiedzialności, wspieramy ich rozwój fizyczny, psychiczny i emocjonalny oraz przygotowujemy do dalszej edukacji szkolnej. Prowadzimy zajęcia języka angielskiego, warsztaty plastyczne, zajęcia rytmiczno- muzyczne, gimnastykę i kącik zainteresowań.

Współpracujemy z psychologiem i logopedą. Organizujemy także imprezy okolicznościowe i wycieczki dla dzieci. Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych maluchów. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie odnośnie prowadzenia naszej placówki. Istnieje możliwość opieki weekendowej po wcześniejszym ustaleniu. Zapewniamy okres adaptacyjny. Żłobek i przedszkole są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 5:30- 20:00. Zapraszamy do zapisów.

ZAPEWNIAMY SWOIM PODOPIECZNYM:

• profesjonalną opiekę żłobkową i  przedszkolną w godzinach 5:30 do 20:00 od poniedziałku do piątku,
    • opiekę weekendową – po wcześniejszym ustaleniu z Dyrekcją Placówki,
    • indywidualne podejście do Dziecka dostosowane do jego potencjału i zdolności,
    • wysoki poziom zajęć prowadzonych z wykorzystaniem różnorodnych metod dydaktycznych,
    • pięć posiłków dziennie,
    • opiekę logopedy i psychologa,
    • bogatą ofertę zajęć dodatkowych,
    • organizację urodzin dla Dzieci,
    • szereg imprez okolicznościowych i wycieczek.

W RAMACH CZESNEGO OFERUJEMY:

• zajęcia dydaktyczne zgodne z programem MENiS,
    • intensywną naukę języka angielskiego poprzez gry i zabawy oraz komunikatory internetowe,
    • język hiszpański – 1 raz w tygodniu,
    • język rosyjski – 1 raz w tygodniu,
    • język niemiecki – 1 raz w tygodniu,
    • zajęcia muzyczno-rytmiczne – 2 razy w tygodniu
    • zajęcia kreatywne – 2 razy w tygodniu
    • zajęcia z logopedą
    • zajęcia plastyczne
    • gimnastykę ogólnorozwojową,
    • spotkania z ciekawymi ludźmi
    • bajkoterapie,
    • muzykoterapie,
    • kąciki zainteresowań,

OFERUJEMY RÓWNIEŻ ZAJĘCIA DODATKOWE:

• wyjścia do teatru, kina, filharmonii, oraz wycieczki tematyczne,
    • warsztaty taneczne,
    • fitness dla Dzieci z Rodzicami,
    • zumba kids,
    • yoga dla Dzieci,
    • basen.

Mirka

Polecam to przedszkole, moje dziecko chodzi tam od września. Codziennie chętnie, zawsze uśmiechnięta i zadowolona. Dzieci realizują program edukacyjny, zostają wychwycone różnego rodzaju problemy jeżeli się pojawiają, są zgłaszane i omawiane z rodzicami, polecana jest pomoc fachowców.
Organizowane są przedstawienie dla dzieci oraz dzieci przygotowują przedstawienia dla rodziców.
Dzieci przygotowują masę prac plastycznych, które można zobaczyć przyprowadzając i odbierając dziecko.
Naprawdę polecam, warto zapisać tam dziecko.

Justa

Witam, napiszę krótko lecz konkretnie. Przedszkole jest fantastyczne. Panie bardzo zaangażowane. Ciepło z jakim spotkał się w nim mój syn sprawiło że jest spokojny i zadowolony. Nie zamieniłabym tego miejsca na żadne inne ponieważ są tam naprawdę mądre i ciepłe Panie. To dobre miejsce na pierwsze kroki w tym przedziwnym świecie.

Milena

Bardzo polecam wszystkim Rodzicom to przedszkole. Pani Dyrektor jest bardzo wyrozumiałą i cierpliwa osobą. Kocha i wymaga. Uczy i wspiera. jest niezwykle profesjonalna. Mieliśmy trudny okres gdy syn nie chciał chodzić do przedszkola, płakał w najmniej spodziewanym momencie. Wtedy p. Magda (p.Dyrektor) poświęciła swoją uwagę i zaangażowanie aby znaleźć przyczynę problemu i go rozwiązać. Była z synem zawsze wtedy, gdy potrzebował się przytulić. I dzięki temu, ten trudny okres był na szczęście krótki, a p. Madzi będę dozgonnie wdzięczna :) Do tego syn nauczył się mnóstwa piosenek i wierszyków. Szybka reakcja logopedy i odpowiednie ćwiczenia sprawiły, że syn nie ma wady wymowy. Atmosfera w przedszkolu jest bardzo przyjazna zarówno dzieciom jak i Rodzicom dzięki całemu personelowi. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.

16 Lutego, 2017

Świetna opieka, panie przecudne, gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się nie zdecydowali komu powierzyć swoje maleństwo!

Paulina

20 Stycznia, 2017

Szanowni rodzice,Jestem zapracowana mama zbuntowanej 3 latki...Od pierwszego dnia pobytu mojego dziecka w Smerfnym Gaju nie powierzyłabym już opie

Monika

Szanowni rodzice,
Jestem zapracowana mama zbuntowanej 3 latki...Od pierwszego dnia pobytu mojego dziecka w Smerfnym Gaju nie powierzyłabym już opieki nad moim dzieckiem nikomu innemu.Profesjonalna opieka, przemiła atmosfera. Dziękuję całemu personelowi,a przede wszystkim p.Magdzie Żak za uśmiech mojego dziecka, ciepło,bezpieczeństwo, opiekę oraz naukę. Gorąco polecam.

5.0 5.0 5 5 Polecam to przedszkole, moje dziecko chodzi tam od września. Codziennie chętnie, zawsze uśmiechnięta i zadowolona. Dzieci realizują program edukacyjny, zostają wychwycone ró