Soccer Team Robert Rostek

Soccer Team Robert Rostek

Misją naszej firmy jest zarażenie dzieci pasją do aktywności fizycznej, a w szczególności do piłki nożnej. W naszej szkółce uczymy maluchy podstawowych umiejętności piłkarskich, zasad gry oraz przekazujemy wiedzę w dziedzinie zdrowego odżywiania. Dzieci uczestniczą w treningach organizowanych na specjalistycznych obiektach sportowych i w przedszkolach.

Maluchy są pod opieką doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów. Podczas treningów proponujemy szeroki wachlarz ćwiczeń, zabaw i gier z elementami piłki nożnej. Obecnie współpracujemy z kilkoma przedszkolami. Posiadamy pozytywne rekomendacje i referencje zadowolonych klientów i uczniów. Ceny za usługę są ustalane indywidualnie w zależności od wielkości grupy i lokalizacji. Zapraszamy!

Zobacz nasze opinie:

Dodaj swoją opinię.
Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane
02 Czerwca, 2015

Wysoce wartościowe zajęcia. W przedszkolu w którym pracuje dzieci je uwielbiają. Trenerzy ze wspaniałym podejściem do dzieci i ciepłym usposobi

Katarzyna 

Wysoce wartościowe zajęcia. W przedszkolu w którym pracuje dzieci je uwielbiają. Trenerzy ze wspaniałym podejściem do dzieci i ciepłym usposobieniem. Zabawa, przyjaźń, sport i dyscyplina w jednym :) POLECAM.

5.0 5.0 1 1 Wysoce wartościowe zajęcia. W przedszkolu w którym pracuje dzieci je uwielbiają. Trenerzy ze wspaniałym podejściem do dzieci i ciepłym usposobieniem. Zabawa, przyjaźń, spo

Kontakt

ul. Mariana Keniga 20
02-495 Warszawa
mazowieckie

Telefon: 797-790-197
www.pograjmyrazem.com


Dodatkowe adresy:
ul. Promienista 12a, Warszawa
ul. Cyrkowa 1, Warszawa
ul. 3 Maja, Józefów

Lokalizacja

Rodzaj usług