Specjalistyczny Punkt Przedszkolny Radosny Rozwój

Nasze przedszkole jest placówką specjalną, gdzie na pierwszym miejscu stawia się dobro i szczęście każdego z wychowanków. Do potrzeb dzieci podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem, zapewniamy profesjonalną opiekę, bezpieczeństwo i troskę. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych opiekunów. Wspieramy rozwój psychiczny, fizyczny, intelektualny i emocjonalny każdego z dzieci.

Uczymy je samodzielności, odpowiedzialności i szacunku względem siebie. Prowadzimy zajęcia fizyczne, plastyczne, językowe, korekcyjne, muzyczne i ogólnorozwojowe. Placówka spełnia surowe normy budowlane i sanitarne. Zapewniamy wyżywienie. Placówka cieszy się zaufaniem i zadowoleniem Klientów, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Zapraszamy.