Stokrotka – Przedszkole Niepubliczne

Przedszkole Niepubliczne “STOKROTKA” jest miejscem stworzonym dla szczęśliwych dzieci oraz rodziców, którzy pragną zapewnić swoim pociechom profesjonalną opiekę, bezpieczeństwo oraz wszechstronny rozwój. W naszym przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna , która do potrzeb maluchów podchodzi z troską i w sposób indywidualny, dzięki czemu nasi wychowankowie czują się w naszej placówce niemal jak w domu rodzinnym.

Realizujemy program dydaktyczny MEN oraz opieramy się na nowatorskich formach metodach pracy z dziećmi. Placówka stwarza bardzo dobre i przyjazne warunki rozwoju. Kolorowe sale, mnogość zabawek oraz ciekawy program dydaktyczny wpływa na rozwój wyobraźni i zainteresowań dzieci . Maluchy w przedszkolu mają zapewnione pełne wyżywienie, uczą się pisać i czytać, aktywnie uczestniczą w zajęciach języka angielskiego lub niemieckiego, lekcjach komputerowych, w gimnastyce korekcyjnej oraz w ciekawych wycieczkach turystycznych i krajoznawczych.

Nasze Przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-17:00. Serdecznie zapraszamy.

ul. Grodzka 13
58-314 Wałbrzych