Studio Mix Sp. z o. o.

Nasze Studio oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych dla dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzone są na terenie Warszawy. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe, do potrzeb kursantów podchodzimy indywidualnie oraz gwarantujemy skuteczność i wysoki standard nauczania. Zatrudniamy doświadczonych instruktorów i animatorów. Nasze usługi cieszą się zaufaniem, czego dowodem są pozytywne rekomendacje.

Nasz program jest stale doskonalony, ponieważ pragniemy sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom naszych Klientów. Prowadzimy zajęcia tańca Latino, tańca orientalnego i tańca klasycznego. Organizujemy szkołę modeli i warsztaty rysunku. Gwarantujemy szeroki wachlarz zajęć z zachowaniem konkurencyjnych cen. Zapraszamy Państwa do współpracy.