Studio Tańca I Animacji A-kwadrat

Nasze Studio Tańca i Animacji stawia na pierwszym miejscu zadowolenie i szczęście każdego z wychowanków. Bogate doświadczenie zawodowe, nieustanne podnoszenie naszych kwalifikacji zawodowych oraz pasja sprawiają, że nasze usługi świadczymy profesjonalnie i z zachowaniem najwyższych standardów. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów.

Do potrzeb wychowanków podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Organizujemy szeroki wachlarz warsztatów tanecznych, plastycznych i sportowych. Do dyspozycji naszych wychowanków oddajemy komfortowe i bezpieczne sale zabaw i kręgielnię. Organizujemy także półkolonie dla dzieci. Współpracujemy z przedszkolami i żłóbkami. Zapraszamy Państwa do współpracy.