Sunteam Wyposażenie Żłobków Przedszkoli I Szkół

Mimo młodego stażu na rynku, nasze usługi cieszą się uznaniem i zaufaniem klientów.

Dowodem tego są liczne, pozytywne rekomendacje i referencje.

Naszym celem jest edukacja, integracja i rozwój zainteresowań i umiejętności dzieci poprzez zabawę.

Mamy nadzieję, że dostarczamy najlepsze rozwiązania dostosowane do potrzeb maluchów.

Prowadzimy wypożyczalnię zabawek i rekwizytów mających na celu zachęcenie najmłodszych do aktywności fizycznej i intelektualnej.

Wypożyczane przez nas produkty wspomagają rozwój kreatywności, wyobraźni, inteligencji i sprawności fizycznej dzieci.

Wpływają na rozwój umiejętności działań indywidualnych i grupowych.

Zabawki w naszej ofercie spełniają wszelkie normy i atesty.

Służymy fachowym doradztwem, gwarantujemy miłą i rzetelną obsługę oraz indywidualne podejście do Państwa potrzeb.

Zapraszamy.

*Zakaz kopiowania i rozpowszechniania materiałów w całości lub w części bez pisemnej zgody Sunteam Wyposażenie Żłobków Przedszkoli I Szkół.