Super Przedszkole Szkrabuś

Nasze Przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2, 5 do 6 roku życia. maluchy znajdą tu profesjonalną opiekę doświadczonych pedagogów, ciekawy program dydaktyczny, miłą i rodzinną atmosferę oraz obiekt dopasowany do ich potrzeb.

Kładziemy szczególny nacisk na wszechstronny rozwój kulturowy, społeczny, psychiczny i fizyczny dziecka.

W przedszkolu realizujemy programy takie jak program nauczania „Ku dziecku”, elementy metody M. Montessori oraz elementy metody Dobrego Startu.

Dzieci uczestniczą w zajęciach języka angielskiego, plastyki, chemii, matematyki, a od września w zajęciach kulinarnych.

Zapewniamy wyżywienie w ramach współpracy z cateringiem.

Istnieje możliwość dopasowania diety do potrzeb żywieniowych maluchów.

Posiadamy wolne miejsca w każdej grupie wiekowej.

Rekomendacje są dowodem, że jesteśmy godną polecenia placówką.

Najważniejsze jest dla nas dobro dzieci.

Placówka jest otwarta w godzinach 8:00-17:00, jednak istnieje możliwość wydłużenia czasu pracy przedszkola, jeśli zaszłaby taka potrzeba. Zapraszamy.