Świetlica Kolorowanka

Nasza Świetlica jest miejscem, gdzie panuje miła atmosfera, a dzieci uczą się poprzez zabawę. Placówka spełnia normy budowlano- sanitarne. Zatrudniamy odpowiedzialnych i wykwalifikowanych pedagogów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Przywiązujemy uwagę do rozwoju intelektualnego, fizycznego i emocjonalnego dzieci. Nasi podopieczni dzięki ciekawym zajęciom rozwijają kreatywność i twórcze myślenie. Zapewniamy zdrowe wyżywienie w ramach współpracy z cateringiem.

Prowadzimy zajęcia plastyczne, muzyczne i języka angielskiego. Pomagamy w odrabianiu lekcji. Istnieje możliwość odprowadzania i odbierania maluchów z przedszkola lub ze szkoły. Najważniejsze jest dla nas dobro każdego z wychowanków, dlatego do potrzeb maluchów podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Oferujemy opiekę godzinową bądź opiekę całodzienną. Posiadamy wiele pozytywnych rekomendacji, co czyni nas godną zaufania placówką. Zapewniamy pierwsze zajęcia GRATIS!!! Zapraszamy.