Świetlica Nasza Klasa Agnieszka Wilkońska

Nasza placówka jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a dzieci czują się kochane i rozumiane. Przywiązujemy uwagę do indywidualnego rozwoju emocjonalnego, psychicznego i fizycznego naszych podopiecznych. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i posiada atestowane wyposażenie. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. W ramach naszego programu odprowadzamy i odbieramy dzieci ze szkoły, pomagamy w odrabianiu lekcji i przygotowujemy do sprawdzianów, testów i klasówek.

Ponadto prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne w zakresie języka angielskiego, rosyjskiego, gry na instrumentach. Organizujemy lekcje z logopedą, warsztaty matematyczne, plastyczne i gimnastyczne. Najważniejsze jest dla nas dobro i szczęście dzieci. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie odnośnie prowadzenia naszej placówki. Świetlica jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00- 19:00.