Świetlica PRZECINEK Agata Jankowska

Nasza placówka jest miejscem, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a dzieci czują się kochane, rozumiane i bezpieczne. Najważniejsze jest dla nas dobro każdego z maluchów! Przyjmujemy dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i sanitarne. Organizujemy ciekawe zajęcia edukacyjne wpływające na rozwój psychiczny, intelektualny i emocjonalny dzieci. Do dyspozycji maluchów oddajemy świetlicę składającą się z sali ogólnej przeznaczonej do zabaw, gier i zajęć wspólnych oraz trzech sal przeznaczonych do odrabiania lekcji, nauki i odpoczynku oraz sali gier.

W budynku jest także biblioteka. Zapewniamy wysokiej jakości wyposażenie świetlicy. Prowadzimy także ciekawe warsztaty takie jak: nauka rysunku, matematyka, język angielski i hiszpański, zajęcia kulinarne czy warsztaty teatralne. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Oferujemy 3 podstawowe rodzaje płatności:
1.Abonament Miesięczny - 380 zł (nieograniczona liczba godzin w ciągu dnia) + codzienne odprowadzenie lub przyprowadzenie dziecka ze szkoły)
2.Abonament 2 dni w tygodniu - 250 zł (opłata miesięczna)
3.Opieka godzinowa - stawka za godzinę 15 zł

Zniżki dla rodzeństwa – 20 % dla drugiego i kolejnego dziecka.
W ramach abonamentu miesięcznego zajęcia angielskiego ,warsztaty kreatywne, plastyczne, savoir vivre oraz wiedza o otoczeniu, dostęp do całego wyposażenia świetlicy, opieka logopedyczna.
Zapraszamy do indywidualnego kontaktu – przedstawimy korzystną dla Państwa ofertę.