Sylwia Śmietana Śmietana Revolution-Crema Dance

Nasza szkoła prowadzi lekcje tańca przeznaczone dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i starszych. Zajęcia polegają na tanecznej rozgrzewce z elementami zabawy gimnastyki i tańca, prowadzone są z myślą o najmłodszych, poprawiają koordynację ruchową, sprawność fizyczna, muzykalność, uczą rytmu.

Wieloletnie doświadczenie, pasja i indywidualne podejście do potrzeb Klientów sprawia, że nasze usługi świadczymy profesjonalnie i z zachowaniem najwyższych standardów. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Prowadzimy naukę salsy, bachaty, merengue, cha-cha, reggaettonu oraz tańca dla seniorów. Organizujemy urodziny o tematyce tanecznej dla najmłodszych. Taneczne, niezapomniane i superowe urodziny dla Dzieci, będzie to Najlepsza urodzinowa zabawę dla Twojego Maluszka, w ofercie : lekcja tańca, gry, zabawy, malowanie twarzy i wiele wiele innych… .

Przygotowaliśmy także ofertę dla mam w postaci zajęć SEXI MAMA i MAMA FIT. Wierzymy, że dzięki pasji i dynamicznemu rozwojowi naszej firmy uda nam się w pełni sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom Klientów. Nawiążemy współpracę z przedszkolami i szkołami. Na hasło PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI udzielamy 5% rabatu na pierwszy karnet. Zapraszamy!!!

Zapraszamy na nasz fanpage: