Teatralno-muzyczny Klubik Malucha Bąbelki

Nasz Klub Malucha cieszy się uznaniem i zaufaniem rodziców, czego dowodem są liczne rekomendacje i referencje.

Najważniejsze jest dla nas dobro dzieci, dlatego staramy się , by czuły się u nas niemal tak, jak w domu rodzinnym.

Zatrudniamy wykwalifikowane opiekunki z wykształceniem pedagogicznym.

Dbamy o wszechstronny rozwój intelektualny, psychiczny i społeczny dziecka.

Przyjmujemy wychowanków w wieku od 1, 5 do 3 roku życia w dwóch abonamentach: od 9:00 do 13:00 bądź cały dzień od 8:30 do 17:30.

Prowadzimy zajęcia języka angielskiego, języka francuskiego, gimnastyki korekcyjnej, muzykoterapii, zajęcia umuzykalniające metodą Gordona, plastyki i ruch rozwijający Weroniki Sherborne.

Zapewniamy obiady i podwieczorki dostarczone przez zaufany catering, rodzice we własnym zakresie dostarczają śniadania.

Mamy jeszcze 3 wolne miejsca a od września 7.

Zapraszamy.

godziny otwarcia: 8:30-17:30

20 Maja, 2013

Maria

Fajne w klubiku jest to, że jest bardzo kameralny, taki rodzinny - panie mają z dziećmi bliską, ciepłą relację - naprawdę ogarniają to jak się dziecko czuje, ile zjadło, jak się rozwija. Jest w bardzo spokojnym, cichym miejscu. Wg mnie super nawet dla małych maluszków.

08 Maja, 2013

Agata

Pani Edyta prowadzi klubik z ogromnym zaangażowaniem. Moja starsza córka była jej podopieczną przez około rok i byłam zachwycona jej pracą, podejściem do dzieci, różnorodnością zabaw i prac plastycznych, które wykonywały dzieci. Z wielkim zaufaniem codziennie powierzałam jej opiekę nad moją córeczką. Gorąco polecam.

08 Maja, 2013

Jarosław

Klubik ten mogę polecić z całą odpowiedzialnością,super opieka i przygotowanie dzieci do dalszej drogi w przedszkolu. Prowadzone są bardzo ciekawe zajęcia,dzieci czują się jak w domu,z dnia na dzień widać duże postępy u naszych maluszków. Panie oddają całe swoje serce swoim podopiecznym co widać przy odbiorze dzieci,które niechętnie wychodzą i to najlepsza rekomendacja dla tego klubiku.

5.0 5.0 3 3 Fajne w klubiku jest to, że jest bardzo kameralny, taki rodzinny - panie mają z dziećmi bliską, ciepłą relację - naprawdę ogarniają to jak się dziecko czuje, ile zjadło,