Teddy Bear – Język Obcy Joanna Byczkiewicz

Jestem doświadczonym lektorem języka angielskiego, który swoje usługi świadczy na potrzeby osób dorosłych, dzieci i młodzieży na terenie Szczecina i okolicznych miejscowości. Bogata praktyka zawodowa, nieszablonowe podejście do potrzeb Klienta oraz nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji sprawia, że swoje usługi świadczę profesjonalnie i z zachowaniem najwyższych standardów.

Staram się dopasować poziom i metody nauczania do umiejętności i potrzeb Kursanta, co wpływa na efektywność przyswajania wiedzy. Moje usługi cieszą się zaufaniem i uznaniem Klientów, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Prowadzę kursy, korepetycje i indywidualne lekcje w domu Kursanta. Z przyjemnością nawiążę współpracę z przedszkolami i szkołami. Zapraszam Państwa do współpracy.