TEDDY Szkoła Języków Obcych

Nasza Szkoła Języków Obcych prowadzi kursy i szkolenia języka angielskiego, francuskiego i niemieckiego. Bardzo dobra znajomość branży, nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych oraz bogata praktyka zawodowa sprawia, że nasze usługi świadczymy profesjonalnie i z zachowaniem najwyższych standardów. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych lektorów i pedagogów, do potrzeb Kursanta podchodzimy indywidualnie oraz dobieramy poziom zaawansowania nauki do Jego umiejętności i potrzeb.

Nasza szkoła cieszy się zaufaniem Klientów, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Dzieci uczone są poprzez zabawę, co wpływa na efektywność przyswajania wiedzy. Prowadzimy kursy językowe dla dzieci i młodzieży przygotowujących się do egzaminów, sprawdzianów i zaliczeń semestralnych. Organizujemy także kursy dla osób dorosłych. Zapraszamy Państwa do współpracy.