THE CHERRIES Przedszkole Anglojęzyczne

Nasze przedszkole jest placówką anglojęzyczną, w której na pierwszym miejscu stawiamy szczęście i dobro każdego z wychowanków. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, a maluchy czują się rozumiane i bezpieczne. Dzięki ciekawym zajęciom wspieramy indywidualny rozwój intelektualny, fizyczny, społeczny i psychiczny dziecka, uczymy go samodzielności i odpowiedzialności oraz przygotowujemy do dalszej edukacji szkolnej. Przyjmujemy także małych obcokrajowców. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i sanitarne.

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. Zajęcia są prowadzone głównie w języku angielskim. Prowadzimy zajęcia fizyczne, plastyczne, muzyczne i artystyczne. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Nasze usługi cieszą się zaufaniem Rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Przedszkole jest czynne w godzinach 7:00- 17:00. Zapraszamy.

CELE PRZEDSZKOLA TO MIN.:
- sprawowanie opieki nad dziećmi odpowiednio do ich potrzeb i możliwości przedszkola,
- wspomaganie indywidualnego rozwoju dziecka,
- kształtowanie i rozwijanie ich zainteresowań, motywowanie, ułatwienia poszerzania wiedzy o otaczającym świecie,
- współdziałanie z rodziną, udzielanie pomocy w wychowaniu dzieci i przygotowaniu ich do nauki w szkole,
- kształtowanie odpowiedniej postawy dzieci wobec własnego zdrowia i bezpieczeństwa oraz rozwijanie ich sprawności ruchowej.