Truskawkowe Przedszkole

Nasze Przedszkole jest placówką bezpieczną, gdzie na pierwszym miejscu stawia się dobro i szczęście każdego z dzieci. Wspieramy indywidualny rozwój naszych podopiecznych, uczymy ich samodzielności i odpowiedzialności oraz przygotowujemy do dalszej edukacji. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. Placówka spełnia surowe normy sanitarne i budowlane, a jej wyposażenie posiada wszelkie atesty.

Prowadzimy ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe: plastykę, rytmikę i codziennie zajęcia języka angielskiego. Zapewniamy wyżywienie w ramach domowej kuchni. Przyjmujemy także dzieci z alergiami. Współpracujemy z logopedą i psychologiem. Nasza placówka cieszy się zaufaniem i uznaniem klientów, czego dowodem są pozytywne rekomendacje rodziców. Prowadzimy zajęcia adaptacyjne dla dwulatków. Przyjmujemy maluchy w wieku od 2 do 6 lat. Zapraszamy!!!

19 Kwietnia, 2016

Agnieszka

Jestem zadowolona z tej placówki. Moje dziecko bawi się tu znakomicie.
Duże postępy zauważyłam w angielskim, którego się tutaj uczy.
Naprawdę fajnie, że mamy tak dobre przedszkole w naszym mieście.

15 Marca, 2016

Moje dziecko czuje się u was bardzo bezpiecznie i jak w domu.Cieszę się, że zapisałam córkę własnie do was.Obawiałam się, ze nie dam rad

Sonia

Moje dziecko czuje się u was bardzo bezpiecznie i jak w domu.
Cieszę się, że zapisałam córkę własnie do was.
Obawiałam się, ze nie dam rady finansowo, ale jednak wszystko jest w porządku.
Najważniejsza jest dla mnie córka i to że się prawidłowo rozwija.

24 Lutego, 2016

Przedszkole Truskawkowe jest słodkie, rodzinne, przytulne, a moje dziecko zaskakująco szybko sie zaklimatyzowało.Dziękuję całej kadrze za prof

Zuzanna Wasilak

Dziękuję całej kadrze za profesjonalną opiekę i indywidualne podejście do mojego dziecka.

18 Grudnia, 2015

Nie spodziewałam się, ze moje dziecko tak skutecznie zaadaptuje się w przedszkolu.Widać w tym wszystkim doświadczenie i wiedzę opiekunek, któ

Magda

Widać w tym wszystkim doświadczenie i wiedzę opiekunek, które po prostu kochają dzieci i przekazują swoje ciepło maluchom.
Takiego przedszkola dla swojego dziecka szukałam.

25 Listopada, 2015

Jestem zadowolony z wyboru placówki.Cieszę się, że moje dziecko trafiło w ręce tak wykwalifikowanego personelu. Córcia jest szczęśliwa.
Tomasz

Jestem zadowolony z wyboru placówki.
Cieszę się, że moje dziecko trafiło w ręce tak wykwalifikowanego personelu.
Córcia jest szczęśliwa.

30 Października, 2015

Niesamowite przedszkole, w którym dostrzegane są potrzeby dzieci i odnajdywane są zainteresowanie.Rozwojowe przedszkole, w którym liczy się roz

Gabriela

Rozwojowe przedszkole, w którym liczy się rozwój dziecka i jego dobro.
Dawno nie widziałam takiego zaangażowania i zainteresowania dziećmi.

10 Października, 2015

W przedszkolu pracują sympatyczne opiekunki, które nie przechodzą obojętnie wobec dzieci i które z zaangażowaniem bawią się z nimi.Podoba mn

Beata

Podoba mnie się to.

10 Września, 2015

Doceniam zaangażowanie i indywidualne podejście do maluszków.Zostaliśmy ciepło przyjęci w przedszkolu i jak na razie współpraca z kadrą je

Rodzic

Doceniam zaangażowanie i indywidualne podejście do maluszków.
Zostaliśmy ciepło przyjęci w przedszkolu i jak na razie współpraca z kadrą jest przyjemna :)
Dziecku się podoba :)

20 Lipca, 2015

Bardzo dobre przedszkole :)Jestem zachwycona efektami, jakie przynosi nauka i zabawa w przedszkolu :)Panie są sympatyczne, zawsze potrafią zdać

Urszula M.

Bardzo dobre przedszkole :)
Jestem zachwycona efektami, jakie przynosi nauka i zabawa w przedszkolu :)
Panie są sympatyczne, zawsze potrafią zdać relację z tego, co było, co dzieci robiły, gdzie były, jak się zachowywały :)
Ogólnie nie mam uwag.
Rodzinna placówka, z super ofertą, w bardzo dobrej cenie.
Polecam!

11 Marca, 2015

Jola

Bardzo lubię to przedszkole, ponieważ mam pewność, że moje dziecko jest tutaj pod znakomitą opieką no i ma możliwość harmonijnego rozwoju pod każdym względem. Szczerze wszystkim polecam! Zajęcia plastyczne są wspaniałe.

5.0 5.0 18 18 Jestem zadowolona z tej placówki. Moje dziecko bawi się tu znakomicie.Duże postępy zauważyłam w angielskim, którego się tutaj uczy.Naprawdę fajnie, że mamy tak dobre
Strona: