U Żwirka Przedszkole

Nasz Niepubliczny Żłobek to miejsce bezpieczne, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a każde z dzieci czuje się tu kochane i rozumiane. Zatrudniamy doświadczonych opiekunów z wykształceniem pedagogicznym, którzy dbają o wszechstronny rozwój maluchów. Placówka jest kolorowa i spełnia wszelkie wymogi sanitarno- budowlane. Naszym celem jest kształtowanie rozwoju umysłowego i koordynacji ruchowej dzieci, wspomagamy rozwój mowy, prowadzimy ciekawe zajęcia logopedyczne, ogólnorozwojowe, muzyczne i z języka angielskiego.

Oferujemy zajęcia muzyczno- ruchowo-rytmicznie z elementami Klanzy, prowadzimy masaże dziecięce, rozwijamy kreatywność dziecka poprzez jego udział w zajęciach plastycznych i ceramicznych. Uczymy maluchy samodzielności, dbałości o higienę i odpowiedzialności. W ramach czesnego zapewniamy opiekę logopedy i psychologa, koncerty, przedstawienia teatralne, spotkania z osobistościami, prezenty dla dzieci z okazji urodzin i mikołaja oraz zabawy integracyjne z udziałem rodziców i ich pociech. Trwają zapisy na rok szkolny 2014/2015. Zapraszamy.