Urwisowo Sala Zabaw Dla Dzieci Joanna Nowak

Nasza Sala Zabaw jest idealnym miejscem dla każdego dziecka, które kocha ruch i zabawę wśród swoich rówieśników.

To z myślą o nich stworzyliśmy „URWISOWO”.

Zapewniamy liczne atrakcje, ciekawe zabawy, świat pełen przygód oraz przede wszystkim bezpieczeństwo.

Organizujemy również niezapomniane imprezy okolicznościowe oraz urodziny.

Latem posiadamy ogródek kawowy dla rodziców.

Nasza Sala jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00- 20:00 oraz w soboty i w niedziele od 12:00 do 20:00.

Pierwsza godzina – 8 zł, czas nieograniczony 15 zł.

ZAKAZ SPOŻYWANIA ALKOHOLU NA TERENIE SALI ORAZ W JEJ NAJBLIŻSZYCH OKOLICACH.

04 Lutego, 2014

Anna

Super sala zabaw na szaleństwa dla dzieciaczków.Fajne miejsce do zorganizowania urodzin.Ładne sale,miła i fachowa obsługa.Dzieci były zachwycone a uśmiech dziecka w dniu urodzin bezcenny.

20 Października, 2013

Zdzislawa

Sala nie jest zła, dzieci mają frajdę, ale obsługa fatalna, zrobiliśmy dziecku urodziny, a pracujące tam panie oskarżyły nas o picie alkoholu... więc opinia o tym lokalu spadła do zera.

3.0 5.0 2 2 Super sala zabaw na szaleństwa dla dzieciaczków.Fajne miejsce do zorganizowania urodzin.Ładne sale,miła i fachowa obsługa.Dzieci były zachwycone a uśmiech dziecka w dniu uro

ul.Ksawerowska 7c
95-201 Ksawerów