Uśmiech Maluszka Punkt Opieki Nad Dziećmi Iwona Parnicka

Mój Punkt Opieki Nad Dziećmi jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym.

Już wielu rodziców obdarzyło mnie zaufaniem posyłając do mnie swoje pociechy.

Najważniejsze jest dla mnie szczęście dzieci, dokładam wszelkich starań, aby panowała tu miła i rodzinna atmosfera.

Mała grupa sprzyjają wszechstronnemu rozwojowi dzieci pod względem psychicznym, fizycznym, intelektualnym i społecznym.

Wyznajemy zasadę, że najlepsze efekty nauki dzieci osiągają poprzez zabawę.

Prowadzę zajęcia plastyczne, muzyczne i ruchowe.

Maluchom zapewniam całodzienne, dostosowane do potrzeb dietetycznych wyżywienie w ramach czesnego.

Oferuje zarówno opiekę całodzienną (czesne 600 zł /miesiąc), jednodniową (30 zł/dzień) jak i godzinową (7 zł/h) oraz nocną.

Jestem do Państwa dyspozycji nawet w weekendy.

Przyjmuje dzieci od 6 miesiąca życia.

Punkt Opieki Nad Dziećmi jest otwarty w godzinach 6:00-19:30.

Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy indywidualnego rabatu dla każdego rodzica.

6:00- 19:30

Malwina

"Pani Iwona Parnicka opiekowała się moją trzyletnią córką do momentu, gdy ta poszła do przedszkola we wrześniu 2013roku. Zaczęła, gdy Nadia miała dziesięć miesięcy.
Pani Iwona jest osobą ciepłą i opiekuńczą, lubi dzieci i łatwo nawiązuje z nimi kontakt, przez co Nadia od razu ją zaakceptowała i bardzo polubiła. Współpraca z nią zawsze układała się bazproblemowo, nigdy nie było między nami znaczących nieporozumień. Ze wszystkich powierzonych obowiązków wywiązywała się z pełnym zaangażowaniem i oddaniem.
W doskonały sposób potrafi zorganizować dziecku rozkład dnia - nie burząc przy tym stałych rytuałów. Pani Iwona traktowała Nadie niemalże jak swoj wnuczkę.
Przez cały okres opieki nad Nadią Pani Iwona cieszyła się moim pełnym zaufaniem i z absolutną pewnością mogę polecić ją innym rodzicom jako opiekunkę ich dzieci."

06 Września, 2013

Wystawiam pozytywną opinię,ponieważ zajmuje się moim synkiem bardzo dobrze,synuś zadowolony,atmosfera rodzinna polecam;-)

Jd

06 Września, 2013