Velis Edukacja Studio Robotyki dla Dzieci

Nasze Studio Robotyki powstało z myślą o dzieciach w wieku od 4 do 15 lat. Prowadzimy współczesne interaktywne zajęcia z robotyki łączące naukę z rozrywką. Podczas zajęć dostosowujemy poziom trudności nauki mechanizmów konstruowania oraz programowania unikalnych wzorów do możliwości i potrzeb dziecka. Najmłodsi pracując w naszym studio, mają możliwość stworzenia za pomocą LEGO EDUCATION unikatowych robotów, pojazdów i samochodów. Zabawa z systemem Lego wpływa na rozwój kreatywności, wyobraźni i zdolności intelektualnych dziecka.

Na naszych kursach dzieci mogą zrozumieć współczesne problemy technologiczne oraz stworzyć urządzenia intelektualne podejmujące decyzje odpowiednio do zaprogramowanego zadania. Zatrudniamy doświadczonych instruktorów i animatorów, do potrzeb dzieci podchodzimy indywidualnie oraz gwarantujemy wysoką jakość usług. Nieustannie dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb najmłodszych kursantów. Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego w godzinach 9:00- 20:00.