Via Artis Hanna Piasna-Kaczmarek

Nasza firma organizuje i prowadzi zajęcia adresowane dla dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych. Zatrudniamy doświadczonych instruktorów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych warsztatach. Do potrzeb kursantów podchodzimy indywidualnie i serdecznie. Dostosowujemy poziom nauczania do wiedzy i indywidualnych preferencji podopiecznych.

Prowadzimy zajęcia nauki gry na instrumentach i naukę śpiewu. Zajęcia przynoszą wymierne korzyści w postaci rozwoju kreatywności i wyobraźni u dzieci oraz poprawy pamięci i samopoczucia u osób starszych. Zajęcia odbywają się na terenie województwa wielkopolskiego. Istnieje możliwość dojazdu do przedszkoli, żłobków i domów starości. Nasze usługi cieszą się zaufaniem Klientów, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Zapraszamy Państwa do współpracy.