Weronika Ziarnek Prywatny żłobek Wesołe Pingwinki 24h

Nasza placówka jest miejscem bezpiecznym, gdzie panuje miła atmosfera, a wszystkie dzieci czują się rozumiane i kochane. Wspieramy indywidualny rozwój psychiczny, fizyczny i emocjonalny maluchów, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności oraz przygotowujemy do dalszej edukacji szkolnej.

Placówka spełnia surowe normy budowlane i sanitarne. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne, muzyczne, rytmiczne i plastyczne. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Jesteśmy otwarci na sugestie rodziców odnośnie prowadzenia przez nas żłobka. Zapraszamy Państwa do współpracy.

W cenie czesnego odbywają się następujące zajęcia:
j. angielski, j. hiszpański, zajęcia plastyczne, zajęcia muzyczne z rytmiką, zajęcia z psychologiem oraz logopedą a także zajęcia ruchowe metodą Weroniki Sherbone, gimnastyka korekcyjna.
Dodatkowo odpłatnie j. chiński ( cena do ustalenia).
W ramach żłobka działa również Akademia Malucha.
Akademia oferuje zajęcia adaptacyjne ( muzyczne, plastyczne, języki : hiszpański i angielski oraz zajęcia ruchowe).
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po ok 1-1,5 h.
W Akademii możliwa jest opieka doraźna, nocna lub weekendowa.
Istnieje także możliwość wykupienia karnetu.

09 Grudnia, 2014

Agata

byłyśmy z córcią na 'otwartych' andrzejkach dla maluchów- fajne zajęcia, przytulne miejsce, ciocie sympatyczne i widać, że dzieci to ich pasja. niedługo ruszamy z regularnym chodzeniem ;-)

22 Września, 2014

Serdecznie polecam.Warto zapisać dziecko do tego żłobka.Panie mają super podejście do dzieci(:

Monika

18 Września, 2014

Nie ma co za dużo gadać. Po prostu bardzo polecam. Najlepiej samemu sprawdzić dlaczego:)

17 Września, 2014

Krótko mówiąc, BARDZO POLECAM. Mogłabym wymieniać zalety i powstałaby dość długa lista, ale najlepiej samemu się przekonać dlaczego

16 Września, 2014

Ewa

Bardzo, bardzo polecam. Super placówka. Jeżeli ktoś szuka żłobka, najlepiej pójść i sprawdzić samemu. Super warunki. Super opiekunki. Super zabawa. Super drzemki w super łóżeczkach. Wszystko super.

4.8 5.0 5 5 byłyśmy z córcią na 'otwartych' andrzejkach dla maluchów- fajne zajęcia, przytulne miejsce, ciocie sympatyczne i widać, że dzieci to ich pasja. niedługo ruszamy z regularn