Wielcy Odkrywcy

Jesteśmy placówką, która stawia na pierwszym miejscu dobro i szczęście każdego z wychowanków. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, a dzieci otoczone są troskliwą opieką. Zatrudniamy wykwalifikowanych opiekunów z bogatym doświadczeniem pedagogicznym. Placówka spełnia normy budowlane i sanitarne oraz posiada atestowane wyposażenie. Wspieramy rozwój kreatywności dzieci oraz uczymy poprzez zabawę. Jesteśmy placówką dwujęzyczną. Prowadzimy lekcje języka angielskiego metodą TOTAL INNERSION.

Ponadto prowadzimy zajęcia z języka niemieckiego, rytmiki, plastyki i gimnastyki. Współpracujemy z logopedą i psychologiem. Nasze przedszkole jest placówką integracyjną. Zapewniamy zdrowe wyżywienie w ramach sprawdzonego cateringu. Cieszymy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Przedszkole jest czynne w godzinach 6:30- 18:00.

08 Sierpnia, 2016

Katarzyna

5.0 5.0 1 1 Moje dziecko świetnie łapie język angielski, który jest używany jako drugi podczas całego dnia w przedszkolu.Polecam