FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.

Misją naszego Wydawnictwa jest informowanie naszych Klientów o zmianach, które zachodzą w życiu gospodarczym, w obowiązkach administracji publicznej i prywatnych przedsiębiorstw oraz w przepisach prawa. Od wielu lat pomagamy w rozwiązywaniu doraźnych problemów dostarczając rozwiązania będące wsparciem w działalności pedagogicznej każdego z naszych Klientów. Autorzy naszych publikacji są uznanymi autorytetami, ekspertami w wąskiej dziedzinie, specjalistami o wieloletniej praktyce w wybranym zakresie.

W naszej ofercie znajdziecie aktualizowane na bieżąco poradniki, użyteczne oprogramowanie i szeroki wybór publikacji dla specjalistów, organów administracyjnych oraz kadry kierowniczej. Naszą działalność opieramy na trzech hasłach: użyteczność, nowoczesność i praktyczność. Naszym Klientom oferujemy porady, wzory dokumentów i narzędzia dla szkół i przedszkoli. Proponowane przez nas publikacje i portale posiadają przydatne komentarze do aktualnych zmian w prawie polskim. Zapraszamy!!!