Wyspa Przedszkolaka mgr Weronika Feitek

Nasze Przedszkole jest placówką bezpieczną, gdzie panuje przyjazna atmosfera, a na pierwszym miejscu stawia się dobro każdego z dzieci.

Kładziemy nacisk na wszechstronny rozwój dzieci, na rozwój ich pasji i zainteresowań.

Dokładamy starań, by maluchy spędzały dużo czasu na świeżym powietrzu, korzystamy z zabaw edukacyjnych i ciekawych gier oraz organizujemy zajęcia artystyczno- rzemieślnicze, by uwolnić w maluchach ich potencjał i kreatywność.

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają doświadczeni i wykwalifikowani opiekunowie, którzy do ich potrzeb podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem.

Prowadzimy ciekawe zajęcia dodatkowe metodą Dobrego Startu, lekcje języka angielskiego, zajęcia artystyczne, logopedyczne i rytmiczne.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 2, 5 do 5 roku życia.

Placówka jest czynna w godzinach 6:00- 17:00.

Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu do 10%. Zapraszamy.

6.00-17.00