Zajęcia sportowe dla dzieci 3-7 lat Olimpijskie Dzieciaki

‘’Olimpijskie Dzieciaki’’ to grupa ludzi z pasją – rodziców, trenerów, instruktorów, pedagogów oraz absolwentów AWF, którzy zostali starannie dobrani do specyfiki pracy z dziećmi, gdyż to one są dla nas najważniejsze i to dla nich prowadzimy nasze zajęcia. Nasz cel to umiejętne i ciekawe w formie połączenie spotu i zabawy . Chcemy także pomóc dzieciom w odkrywaniu ich sportowych pasji, by potem starannie je pielęgnować i wspomagać ich rozwój z pomocą rodziców oraz profesjonalnych klubów sportowych.

W naszej ofercie znalazły się takie programy jak: Olimpijski Maluch i Olimpijski Przedszkolak, ściśle dostosowane do wieku i możliwości dzieci oraz kompleksowo zaspokajające ich psychofizyczny rozwój. Każde z dzieci traktowane jest przez nas indywidualnie, dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera panująca podczas naszych zajęć była przyjazna i motywująca, a zajęcia ciekawe i niepowtarzalne .

W związku z kontynuacją naszego programu w roku szkolnym 2015-2016 , proponujemy państwu dołączenie do grona współpracujących z nami placówek Przedszkoli ( od tego roku Żłobków), a co za tym idzie podniesienie także atrakcyjności państwa oferty zajęć dodatkowych oraz zagwarantowanie dzieciom unikatowych zajęć sportowych.

SPORT I ZABAWA to skuteczne narzędzie do walki z problemami zdrowotnymi, brakami w edukacji, nierównością płci, a zwłaszcza w kwestiach związanych z ochroną i prawidłowym rozwojem dzieci. Każde dziecko ma prawo do uczestniczenia w zabawach i zajęciach rekreacyjnych, o czym mówi również art. 31 Konwencji o prawach dziecka. Regularna aktywność fizyczna jest niezbędna dzieciom i młodzieży nie tylko do wzmocnienia mięśni czy poprawy kondycji, ale także do prawidłowego rozwoju umysłowego i społecznego.

Zaangażowanie w zajęcia sportowe pomaga w osiąganiu lepszych wyników w nauce. Sport i zabawa to doskonały sposób na przyswojenie wartości oraz idei, z którymi młody człowiek będzie spotykał się przez całe życie. To właśnie sport i zabawa wspierają przyjaźń i, tak ważną, choć bardzo często ignorowaną, zasadę fair-play.

Pokazują, jak pokonywać napotkane przeszkody, jak pracować w zespole, uczą szacunku i dyscypliny. Dlatego tak ważne jest znaczenie sportu i zabawy gdyż to właśnie one pomagają przygotować młodych ludzi na wyzwania czekające na nich w dorosłym życiu.

”Olimpijskie Dzieciaki” to super zabawa i ciekawa forma uprawiania sportu skierowana do najmłodszych zarówno chłopców jak i dziewczynek . Tu nie chodzi o profesjonalne treningi piłki nożnej, ręcznej, czy też siatkowej – na etapie przedszkola i wczesnych lat szkolnych najważniejsze są ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz ciekawie prowadzona dobra zabawa! A My to gwarantujemy!!!

Jeżeli Państwa Przedszkole/Żłobek nie uczestniczy jeszcze w projekcie ”Olimpijskie Dzieciaki”, a chcielibyście Państwo aby nasze zajęcia były w nim realizowane, prosimy o kontakt – zorganizujemy spotkanie z dyrekcją oraz BEZPŁATNE ZAJĘCIA POKAZOWE dla wszystkich dzieci Przedszkola/Żłobka.

- Zajęcia są prowadzone 1 raz w tygodniu dla grupy max.10-15 osobowej, prowadzone na sali przedszkolnej ewentualnie gimnastycznej jeśli takowa jest dostępna, ćwiczenia dostosowane są do zasobów i możliwości przedszkola/żłobka.

- koszt zajęć to 9 zł. za 45 min. (dla rodzeństwa zniżka)

- za nieobecność spowodowaną dłuższą np. chorobą nie pobieramy opłaty

- po zajęciach pokazowych , jeśli są chętni przygotowujemy umowy, które są podpisywane z rodzicami, lub jest możliwość podpisania ryczałtowej umowy z przedszkolem /żłobkiem obejmującej zajęciami sportowymi wszystkie dzieci.

Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz do odwiedzin na stronie ,gdzie zamieszczamy na bieżąco informacje oraz filmiki i zdjęcia z zajęć.