Żłobek Bolek I Lolek

Nasza placówka od lat spełnia wymagania rodziców i opiekunów, którzy bez obaw i z zaufaniem posyłają do nas swoje pociechy.

Przyjmujemy maluchy w wieku od 4 miesiąca do 5 roku życia. Obiekt spełnia normy budowlano- sanitarne, jest bezpieczny i dostosowany do potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym.

Zatrudniamy wykwalifikowany personel z wykształceniem pedagogicznym i doświadczeniem

w pracy z dziećmi.

Prowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe w zakresie rytmiki, języka angielskiego, muzykoterapii oraz zajęć logopedycznych.

Wszystkie podane zajęcia wliczone są w cenę czesnego.

Zapewniamy wyżywienie w postaci zdrowych i zbilansowanych posiłków.

W naszej placówce panuje miła, rodzinna atmosfera, a wszystkie dzieci czują się kochane i potrzebne.

Oferujemy tygodniowy okres adaptacyjny.

Rodzice mają do wyboru różne rodzaje abonamentu.

Mamy jeszcze wolne miejsca! Zapisy trwają przez cały rok.

Przez pierwsze 3 miesiące okres promocyjny: czesne tylko 700zł z wyżywieniem. Wpisowe wynosi 450 zł.

Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu na wpisowe w wysokości 50 zł. Placówka jest czynna od 6: 00 do 18:00.

05 Maja, 2014

Filip

20 Listopada, 2013

Gorąco polecam profesionalna opieka rodzinna atmosfera.

Magdalena

Gorąco polecam profesionalna opieka rodzinna atmosfera.

5.0 5.0 2 2 Jestem bardzo zadowolony profesjonalna , miła opieka . zajmują się dziećmi jak swoimi własnymi.