Żłobek Cherubinkowo

Nasz żłobek jest miejscem cieszącym się zaufaniem i uznaniem rodziców, którzy bez obaw posyłają do nas swoje dzieci. Maluchy znajdą tu zrozumienie, zainteresowanie oraz profesjonalną opiekę doświadczonych pedagogów i położnych. Kładziemy nacisk na indywidualny rozwój maluchów, uczymy je samodzielności oraz odpowiedzialności. Obiekt spełnia surowe normy sanitarno- budowlane. Prowadzimy zabawy dydaktyczne, ruchowo- muzyczne, plastyczne i konstrukcyjne. Specjalizujemy się w masażu Schantala.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie w ramach współpracy z firmą cateringową. Uwzględniamy potrzeby dietetyczne dzieci. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców wprowadziliśmy okres adaptacyjny. Nie pobieramy wpisowego, a rodzice mają do wyboru różne rodzaje abonamentów: karnety, opieka godzinowa, abonament miesięczny. Przyjmujemy dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 roku życia. Mamy jeszcze wolne miejsca. Placówka jest czynna w godzinach 6:30- 18:00. Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu na pierwszy miesiąc pobytu malucha w placówce. Zapraszamy.

Pon - Pt.: 6:30 - 18:00

12 Grudnia, 2015

Majka

Polecam ten żłobek dla każdego maluszka. Ja jestem bardzo zadowolona z tego żłobka. Moja córka chodzi tu już 1,5 roku i muszę przyznać że bardzo dobrze się tutaj czuje. Dzieci mają zajęcia plastyczne, muzyczne i dogoterapię. Prace każdego maluszka można obejrzeć na specjalnej gazetce. W okresie letnim dzieci często wychodzą do ogrodu, gdzie mają przygotowany placyk zabaw. A opiekunki czyli ciocie, bo tak na nie wołają dzieciaczki są miłe i opiekuńcze. CHERUBINKOWO to żłobek, który POLECAM dla waszych dzieci. Acha i jeszcze jedno wszystkie dzieci są razem w jednej sali te mniejsze i trochę starsze. I to jest fajne bo dzieci uczą się wzajemnych relacji.

30 Grudnia, 2013

Polecam , super żłobek dla każdego maluszka.

Iwo

Polecam , super żłobek dla każdego maluszka.

5.0 5.0 2 2 Polecam ten żłobek dla każdego maluszka. Ja jestem bardzo zadowolona z tego żłobka. Moja córka chodzi tu już 1,5 roku i muszę przyznać że bardzo dobrze się tutaj czuje.