Żłobek Domek Biedronek

Nasz Żłobek jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie każde dziecko czuje się potrzebne i kochane.

Zatrudniamy doświadczone opiekunki z wykształceniem pedagogicznym, które do potrzeb maluchów podchodzą z troską i indywidualnie.

Najważniejsze jest dla nas dobro dzieci i ich uśmiech na twarzy.

Dzieci uczestniczą w zajęciach rytmiki, w zajęciach manualnych, języka angielskiego oraz w elementach logopedii.

Dla chętnych prowadzimy również zajęcia języka migowego.

Zapewniamy wyżywienie dostarczane przez doświadczony catering.

Istnieje możliwość dopasowania diety do wymagań dzieci z alergią.

Posiadamy miejsca wolne, przyjęcia do żłobka są cały rok.

Rekomendacje są dowodem, że nasza placówka spełnia wymagania postawione przez rodziców.

Dom Biedronek jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:30.

Zapraszamy.

W Domku Biedronek Dzieci mogą przebywać od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:30.

10 Grudnia, 2013

Pani Domu

Polecam. Wręcz idealne miejsce dla dzieci.
Ciekawe zajęcia rozwijające ich umysły.

07 Sierpnia, 2013

Ulka

Cieszy wykwalifikowana kadra oraz doskonała aura. Dzięki temu czuję się spokojna o swoją córkę. Nie wyobrażam sobie, aby gdziekolwiek ją przepisywać.

10 Czerwca, 2013

Marietta

Oceniam żłobek bardzo wysoko, podoba mi sie tu podejście do dzieciaków. Wszystko super opanowane. Postanowiłam nawet zapisać moją córeczkę na naukę języka migowego ;) Polecam !

5.0 5.0 3 3 Polecam. Wręcz idealne miejsce dla dzieci.Ciekawe zajęcia rozwijające ich umysły.

ul. Doleńska 14
wielkopolskie