Żłobek Ekologiczny

Ekologiczny Żłobek Brygada RR – czyli Radość i Rozwój to nowatorska odsłona żłobka Our Preschool pod egidą nowej firmy Edufamily oraz współpracującą Medifamily, których właścicielkami jest Maria Porczyk.
Założeniem placówki jest przede wszystkim zdrowe, ekologiczne żywienie z posiłkami przygotowywanymi na miejscu przez kucharza – magika dziecięcych smaków. Spełnimy wymagania żywieniowe każdego Malucha: alergika, wegetarianina/weganina oraz z nietolerancjami pokarmowymi. Wszystko to pod okiem dietetyka dziecięcego pilnującego gramatur oraz by zawsze było wszystko pełnowartościowe.
Przyjmujemy także dzieci z zaburzeniami rozwojowymi zapewniając odpowiednią opiekę i rehabilitację na miejscu.

Duży, zielony teren, plac zabaw, przestronny i przystosowany do dzieci budynek no i oczywiście najwspanialsze pod słońcem Ciocie (od 6-ciu lat pracujące w żłobku Our Preschool) zachęcają, by tu być i się rozwijać z uśmiechem na twarzy każdego dnia.
We współpracy ze SmartSchool (dawne Our Preschool) realizowany jest program nauki angielskiego „Dwujęzyczne Dzieci” (Baby beetles), a także autorskie programy wspomagające rozwój i zachowania społeczne wszystkich pociech.

07 Października, 2015

Monika

Żłobek super!!! Jakby wszystkie żłobki były na takim poziomie to dzieci byłby szczęśliwsze i mądrzejsze. Sama jestem zaskoczona jak ciocie sobie dają radę z tymi maluchami, ale ich doświadczenie i profesjonalizm są nie do przebicia. Bardzo dobrze zorganizowana placówka. Właścicielka w 100% zaangażowana. Dzieci zawsze radosne, czyste, zadbane i wcale nie chcą wychodzić do domu. Na pożegnanie przytulają się do cioć - takiego widoku oczekuje rodzic. Polecam z czystym sumieniem.

27 Września, 2015

Anna

Jestem bardzo zadowolona ze żłobka i opiekunek-które mój Synek uwielbia. Rano idzie do żłobka z uśmiechem i podekscytowaniem, popołudniu ubieranie i opuszczanie żłobka trwa nawet 30 minut, obowiązkowo biega na sale zabaw pokazując mi wszystkie zabawki i popisując się nowymi umiejętnościami tanecznymi i wokalnymi. W ciągu ostatniego półrocza nauczył się rozpoznawać kolory, pory dnia, zjawiska pogodowe i potrafi liczyć do czterech. Od kilku dni uczy się korzystania z nocniczka i postęp jest niesamowity. Wiem jak dużo pracy i zaangażowania wymaga opieka nad tak małym dzieckiem . Jestem ogromnie wdzięczna Opiekunkom, za to że wkładają tyle pozytywnej energii i serca w opiekę, nie tylko moim synkiem ale i całą grupą dzieciaczków w żłobku.

16 Września, 2015

Wojtek

Jestem ojcem 4 dzieci. Najmłodszy Kamilek chodzi od roku do tego żłobka. Starsze chodziły do okolicznych innych placówek i jednak tutaj jest zupełnie inaczej. To super miejsce dla Maluszków. Nastawione na dzieci, ich rozwój i uśmiech. Miejsca, w których jest i przedszkole i żłobek nie spełniają do końca swej funkcji i nie tworzą rodzinnej oraz domowej atmosfery. Tu właśnie dlatego jest fajnie. Mało dzieci, przestronny budynek, dostosowany i bezpieczny plac zabaw, a personel i właścicielka p. Maria ... SUPER. Zawsze pomocne, czułe i kochane. Nasz Kamilek uwielbia tam chodzić.
Szczerze polecam wszystkim, dla których dziecko i jego rozwój są najważniejsze.

16 Września, 2015

Marta

Żłobek godny polecenia. Chodzi tam moja córeczka i chodził starszy synek. Zawsze dzieci są uśmiechnięte, czyste, najedzone i ... wcale nie chce im się wychodzić do domu. Ciocie w 100% zaangażowane, czułe, opiekuńcze i z duuuużym doświadczeniem. Bardzo fajne zajęcia dodatkowe, wsparcie ze strony właścicielki dot. zdrowia Maluszków no i prawidłowe wyżywienie dostosowane do najmłodszych. Mają diety dla potrzebujących (alergii teraz całkiem sporo).
Jestem bardzo zadowolona, a jak się zdecydujemy z mężem na trzecie dziecko to na pewno je tu oddamy.
Polecam - mama

5.0 5.0 4 4 Żłobek super!!! Jakby wszystkie żłobki były na takim poziomie to dzieci byłby szczęśliwsze i mądrzejsze. Sama jestem zaskoczona jak ciocie sobie dają radę z tymi malucha