Żłobek i Przedszkole Artystyczno-Językowe Art-School

Placówki Art School: żłobek, przedszkole i szkoła mają profil artystyczno-językowy. Zapewniamy dzieciom naukę różnych języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz różnorodne formy aktywności : balet, capoeira, taniec nowoczesny, zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki korekcyjnej, warsztaty teatralne, zajęcia instrumentalno-wokalno-taneczne, robotykę oraz dogoterapię i basen. Posiadamy własne, profesjonalnie wyposażone kuchnie, place zabaw, salę baletową, kinową, atrium, profesjonalną scenę teatralną. Zapewniamy dzieciom pięć posiłków, uwzględniamy ich specjalne potrzeby żywieniowe (dzieci z alergią pokarmową)– menu opracowuje dietetyk. Dbamy również o prawidłowy i kompleksowy rozwój dzieci. Przy Przedszkolu i Żłobku Art School znajduje się profesjonalne Centrum Rehabilitacji Art Centrum z wysoce wykwalifikowaną kadrą terapeutów.

Znajdują się tu gabinety integracji sensorycznej, rehabilitacji ruchowej, terapii logopedycznej i oligofrenopedagogicznej, psychologa, pedagoga, optyka i ortoptyka. Jesteśmy przygotowani i zapraszamy również dzieci z dysfunkcjami – zatrudniamy specjalistyczną kadrę, dysponujemy budynkiem i wyposażeniem przystosowanym do ich potrzeb. Każde dziecko traktujemy indywidualnie, zapewniamy miłą i rodzinną atmosferę. Jesteśmy otwarci na współpracę z rodzicami. Gwarantujemy płynne przejście dziecka ze żłobka do przedszkola oraz z edukacji przedszkolnej do pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Marta

Mam dziecko w żłobku i muszę powiedzieć, że jak do tej pory nie miałam żadnych problemów, dziecko zawsze jest zadowolone, uśmiechnięte, kuchnia dostosowana do potrzeb mojego maluszka, super warunki, sale przestronne i nowoczesne, panie zawsze pomocne, doradzą, wiem, że moje dziecko jest pod bardzo dobrą opieką.

Beata

Przedszkole jakich mało...przyjazne, atrakcyjna oferta, dużo zajęć dzięki,którym moje dziecko się rozwija. Moje dziecko nie chce z przedszkola wychodzić tak je i swoje panie uwielbia. Nigdy nie miałam żadnych problemów z kadrą i dyrekcją, o wszystkim można porozmawiać.

Anna

Polecam Wszystkim przedszkole, miłe, bardzo troskliwe panie, z podejściem do dzieci, dużo atrakcyjnych zajęć, przepyszna własna kuchnia, rodzinna atmosfera. Warto

5.0 5.0 3 3 Mam dziecko w żłobku i muszę powiedzieć, że jak do tej pory nie miałam żadnych problemów, dziecko zawsze jest zadowolone, uśmiechnięte, kuchnia dostosowana do potrzeb moj

ul. Janowicza 2A