Żłobek Jak U Babci

Nasza placówka cieszy się uznaniem i zaufaniem rodziców, czego dowodem są liczne rekomendacje i referencje. Indywidualne podejście do potrzeb dzieci oraz miła atmosfera panująca w żłobku sprawiają, że maluchy czują się u nas kochane i potrzebne.

Uczymy dzieci samodzielności oraz przygotowujemy je do dalszej edukacji. Małe, kameralne grupy prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. Prowadzimy ciekawe zajęcia plastyczne, ruchowe i muzyczne. W wolnym czasie dzieci oglądają bajki bądź bawią się w kolorowych salach.

Współpracujemy z doświadczonym cateringiem, który przygotowuje zdrowe i zbilansowane posiłki dostosowane do potrzeb dzieci alergicznych. Najważniejsze jest dla nas dobro i szczęście maluchów. Przyjmujemy dzieci w wieku od 1 do 3 roku życia. Mamy jeszcze wolne miejsca. Czesne wynosi 600 zł, wpisowe 200. Wpisowe obejmuje ubezpieczenie NW, materiały plastyczne oraz miejsce w żłobku. Istnieje możliwość opieki godzinowej w wysokości 5 zł/h. Placówka jest czynna w godzinach 5:30 -16:30. Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu w wysokości 5% na pierwszy miesiąc pobytu dziecka w placówce. Zapraszamy.