Żłobek Kropeczka

Nasz Żłobek jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie panuje rodzinna atmosfera, a dobro i szczęście dzieci jest stawiane na pierwszym miejscu. Placówka spełnia normy budowlane i sanitarne. Posiada atestowane wyposażenie i materiały dydaktyczne. Zatrudniamy doświadczonych opiekunów, którzy do potrzeb dziecka podchodzą indywidualnie. Wspieramy rozwój kreatywności, rozwój psychiczny i fizyczny maluchów.

Zapewniamy zdrowe wyżywienie. W ramach czesnego prowadzimy zajęcia z językiem angielskim, zajęcia muzyczno-ruchowe, zajęcia logopedyczne, warsztaty plastyczne, gry i zabawy z gimnastyką korekcyjną, dogoterapię, przedstawienia i teatrzyki, wizyty przedstawicieli zawodów. Zapewniamy opiekę pielęgniarki. Jesteśmy otwarci na sugestie odnośnie prowadzenia naszej placówki. Żłobek działa w godzinach 6:45- 17:30. Zapraszamy do zapisów.

23 Lipca, 2017

Marta

Ania i jej rodzice serdecznie dziękują za serce, troskę i nauczenie tyłu ważnych wiadomości i potrzebnych umiejętności. Dzięki Wam, Kropeczkowe Ciocie, Ania wyrosła na odważną, radosną, ciekawą świata trzylatkę. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni, z całego serca dziękujemy.

13 Lutego, 2017

Justyna

Ten żłobek naprawdę jest godny polecenia. Dzieje się tam codziennie bardzo dużo zajęć. Moje dziecko z z chęcią chodzi do Kropeczki i z trudnością jest ją zabrać z tego magicznego miejsca. A ciocie są taaaak ogromnie kreatywne !!! Polecam. Justyna

16 Lipca, 2016

Kasia

Super miejsce dla wszystkich maluszków! Jestem bardzo zadowolona, że moja córeczka chodzi właśnie tutaj. Młode, sympatyczne i bardzo zaangażowane Ciocie mają niesamowite podejście i mnóstwo cierpliwości do dzieciaczków. Profesjonalna organizacja planu dnia, nieograniczone wręcz pomysły na rozwijanie zmysłów i zainteresowań dzieci poprzez zabawę sprawiają że moje dziecko idzie tam z uśmiechem na twarzy a ja jestem spokojna, że zostawiamy córeczkę w jak najlepszych rękach. Serdecznie polecam Żłobek Kropeczka Zgierz.

13 Czerwca, 2016

Tomek

Bardzo domowy charakter żłobka, prawie jakbym u mamy zostawił małego, mile zaskoczony byłem przyjęciem i profesjonalizmem personelu, jakże niepodobnym do standardów państwowych placówek w łodzi...polecam

01 Czerwca, 2016

ASIA

Szczerze polecam Żłobek Kropeczka. Nasza córka polubiła to miejsce od samego początku, panuje tu ciepła rodzinna atmosfera a kochane ciocie dbają o rozwój i dobrą zabawę dzieci. Oddając dziecko do "Kropeczki" wiem, że jest w dobrych rękach !!!

19 Maja, 2016

Barbara

Wspaniałe miejsce dla naszych dzieci. Żłobek Kropeczka to bardzo kolorowe miejsce ze wspaniałą kadrą,która dba o prawidłowy rozwój naszych pociech , daje im wiele radości , miłości. W Kropeczce każdego dnia dzieci maja wiele różnych atrakcji.My jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy z całego serca Żłobek Kropeczka.

29 Marca, 2016

Monika

Faktycznie, Żłobek Zgierz Kropeczka to bardzo kolorowe miejsce. Dzieci każdego dnia mają pełno atrakcji. Do tego korzystają z własnego żłobkowego ogrodu. Dużo się tam dzieje. Ogólnie mówiąc polecam bardzo Kropeczkę - Żłobek Zgierz.

03 Stycznia, 2016

Karolina

Właśnie jestem na etapie szukania dobrej opieki dla mojej córeczki, ponieważ już niedługo muszę wrócić do pracy. Pomimo, że żłobek jeszcze nie funkcjonuje postanowiłam odwiedzić to miejsce osobiście, gdyż jest na mojej codziennej trasie. Muszę przyznać, że wnętrze zrobiło na mnie niesamowite wrażenie, a to co usłyszałam od właścicielki bardzo uspokaja mnie, jako młoda mamę do oddania pod opiekę swojego skarbka.

5.0 5.0 8 8 Ania i jej rodzice serdecznie dziękują za serce, troskę i nauczenie tyłu ważnych wiadomości i potrzebnych umiejętności. Dzięki Wam, Kropeczkowe Ciocie, Ania wyrosła na od