Żłobek Maluszek

Nasz Żłobek jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie każde dziecko czuje się tak samo dobrze, jak w domu rodzinnym. Do potrzeb każdego malucha podchodzimy indywidualnie i z życzliwością, wspieramy Jego rozwój oraz od najmłodszych lat uczymy samodzielności i odpowiedzialności. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają doświadczone i wykwalifikowane opiekunki. Placówka spełnia surowe wymogi budowlano- sanitarne, a atestowane pomoce dyska tyczne wspierają rozwój kreatywności i wyobraźni naszych wychowanków.

Oferujemy dzienną opiekę nad dziećmi w godzinach 5:30 – 18:30. Zapewniamy szeroki wachlarz zajęć ogólnorozwojowych z języka angielskiego, muzyki, z gimnastyki korekcyjnej i z rytmiki. Współpracujemy z logopedą. Zajęcia prowadzimy w ramach czesnego. Nasza placówka cieszy się zaufaniem i dobrą opinią wśród rodziców i opiekunów. Najważniejsze jest dla nas dobro każdego dziecka. Zapraszamy!!!

Dzienna opieka nad dziećmi w godz.od 5.30 do 18.30.

23 Czerwca, 2015

Małgorzata

moja córka chodzi do maluszka od roku. w ciągu 2 tygodni zmieniła się nie do poznania-oczywiście na plus. kontakt z innymi dziećmi, zorganizowane zajęcia, miłe i służące radą "ciocie". godziny otwarcia są przystosowane do realiów codzienności- pracujemy daleko od domu a instytucja dziadków nie zawsze jest dyspozycyjna-tak jak MALUSZEK. stały rozkład dnia, drzemki, zabawa, pyszne domowe jedzonko. dzieci są radosne, uśmiechnięte-czego rodzic mógłby chcieć więcej :)

5.0 5.0 1 1 moja córka chodzi do maluszka od roku. w ciągu 2 tygodni zmieniła się nie do poznania-oczywiście na plus. kontakt z innymi dziećmi, zorganizowane zajęcia, miłe i służące