Żłobek Misio Pisio

Nasz żłobek jest miejscem bezpiecznym, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera. Placówka jest dostosowana do potrzeb maluchów oraz spełnia surowe normy budowlano- sanitarne. Wspieramy rozwój naszych podopiecznych, a do ich potrzeb podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Dzieci uczone są samodzielności, odpowiedzialności i szacunku względem siebie.

Nad dziećmi czuwa doświadczona i wykwalifikowana kadra opiekunów. Nasza placówka cieszy się zaufaniem, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Prowadzimy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych takich jak język angielski, rytmika, masaże czy zajęcia z logopedą. Zapewniamy zdrowe i zbilansowane wyżywienie. Dzieci w czasie słonecznej pogody, spędzają czas wolny na świeżym powietrzu. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Otwieramy drugi żłobek przy ul . Jeżewskiego 11

Zapisy już trwają.

Nie pobieramy wpisowego przy zapisie dziecka do końca maja .

Tworzymy dwie grupy maluchów i starszaków ( 2-3 latka).

ul. Kazimierza Jeżewskiego 11
mazowieckie