Żłobek Myszka Miki

Nasz Żłobek cieszy się uznaniem i zaufaniem rodziców. Państwa pociechy będą w naszej placówce otoczone profesjonalną opieką doświadczonego personelu. Do potrzeb każdego malca podchodzimy indywidualnie i z życzliwością oraz dokładamy wszelkich starań, by w naszej placówce czuły się kochane, potrzebne i rozumiane. Naszych wychowanków uczymy samodzielności.

Prowadzimy grupy mieszane wiekowo, co sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dzieci. Prowadzimy zajęcia śpiewu, tańca, rytmiki, rysunku, plastyki oraz zajęcia rozwijające zdolności manualne. Oferujemy wyżywienie w ramach współpracy z cateringiem. W naszej placówce panuje miła, rodzinna atmosfera. Przyjmujemy dzieci w wieku od 5 miesiąca do 3 roku życia. Mamy jeszcze 6 wolnych miejsc! Czesne miesięczne wynosi 550 zł miesięcznie wraz z wyżywieniem. Placówka jest czynna w godzinach 6:30-17:30.

Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo dzwoniąc do nas pod podanym poniżej numerem telefonu w godzinach 8:00- 20:00. Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu w wysokości 50 zł na pierwszy miesiąc pobytu dziecka w naszej placówce. Zapraszamy.