Żłobek Niepubliczny Biedroneczka Katarzyna Bladoszewska

Nasz Żłobek na pierwszym miejscu stawia dobro swoich podopiecznych. Dokładamy wszelkich starań, aby maluchy czuły się u nas tak dobrze, jak w domu rodzinnym- kochane, bezpieczne i potrzebne. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną opiekę doświadczonych opiekunów podchodzących do potrzeb dzieci z zaangażowaniem i w sposób indywidualny.

Placówka spełnia wszelkie normy unijne. Maluchy biorą udział w zajęciach tanecznych, plastycznych, rytmiki, języka angielskiego oraz współpracują z logopedą. Zapewniamy wyżywienie w ramach sprawdzonego cateringu. Istnieje możliwość dostosowania posiłków do potrzeb dietetycznych dzieci.

Współpracujemy z psychologiem. Rekomendacje są dowodem tego, że jesteśmy godną polecenia i zaufania placówką. Nie pobieramy wpisowego. Przyjmujemy dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 roku życia. Posiadamy jeszcze 3 wolne miejsca. Placówka jest czynna w godzinach 6: 30- 17: 30, także w wakacje. Na hasło przedszkolaizlobki.pl finansujemy część wyprawki. Zapraszamy do zapisów na rok 2014/2015.

25 Listopada, 2016

Polecam!

Genowefa Żabińska

Polecam!

25 Listopada, 2016

ZAJEBISTY ŻŁOBEK POLECAM

Genowefa Żabińska

ZAJEBISTY ŻŁOBEK POLECAM

13 Września, 2015

Absolutnie nie polecam !!! Nastawieni tylko na zarobek !!

Janka

Absolutnie nie polecam !!! Nastawieni tylko na zarobek !!

3.7 5.0 3 3 Polecam!