Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Zaczarowana Wyspa

Mają Państwo do wyboru różne warianty opieki, a także mogą Państwo liczyć na opiekę nad dzieckiem w weekendy oraz w nocy.

Zapraszamy dzieci od 6mies.do 5 roku życia. Są dwie grupy żłobkowa i przedszkolna po 3 panie na grupę. W żłobku są lampy bakteriobójcze dzięki czemu dzieci nie chorują!

Zajęcia dodatkowe: zabawy z językiem angielskim, zajęcia ogólnorozwojowe, bajkoterapia, muzykoterapia, zajęcia plastyczne, muzyczno-ruchowe, dydaktyczno – tematyczne, zajęcia doświadczalne.

Organizujemy dla dzieci imprezy okolicznościowe, przedstawienia teatralne, wycieczki, wizyty animatorów.

Zapewniamy naszym podopiecznym opiekę nowe zajęcia kids love art.

Zapewniamy wyżywienie, jesteśmy w stanie dopasować dietę indywidualnie do potrzeb żywieniowych maluszków.

Rodzice w każdej chwili mogą liczyć na konsultację logopedy, psychologa, udzielenie porady, wsparcia, gdyż wiemy, jak dużym wyzwaniem jest rodzicielstwo.

Godziny otwarcia: 6:30-18:30

04 Czerwca, 2013

Zadowolona mama

Jest to żłobek godny polecenia. Ciepła atmosfera, troskliwe ciocie i pyszne domowe obiadki. Syn chętnie zostaje z opiekunkami a ja wiem, że zostawiam go pod dobrą opieką. Szczerze polecam!

29 Maja, 2013

Moja córka chodziła do żłobka Zaczarowana Wyspa. Bardzo dobrze wspominam ten żłobek, nie miałam zastrzeżeń.Jest tam bardzo czysto, schludni

Olga

Jest tam bardzo czysto, schludnie i bardzo dobrze wszystko zorganizowane.
Panie są bardzo miłe i zawsze chętnie odpowiedzą na pytania. Opiekunki, mówiły jak coś nie było tak z dzieckiem. Mam wrażenie, że cały personel traktuje dzieci w tym przedszkolu jak swoje własne.Teraz moja młodsza córka będzie chodziła do tego żłobka. Żłobek dobrze przygotowuje dziecko do dalszej edukacji - przedszkola. Szczerze polecam !

28 Maja, 2013

Sylwia

Żłobek godny polecenia.Panie są sympatyczne i chętnie informują jak dziecku minął dzień. Jedzenie jest smaczne-domowe.Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moją księżniczką w Zaczarowanej Wyspie.

24 Maja, 2013

Monika

Żłobek godny polecenia. Opiekunki są serdeczne i cierpliwe, mają naprawdę dużo wyrozumiałości.Bardzo podoba mi się ciepła atmosfera oraz podejście personelu i właścicielki. Dzieciaczki spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu. Czasami muszę czekać aż moja córcia skończy się bawić, by zabrać ją do domu! Szczerze polecam

23 Maja, 2013

Opieka w żłobku najlepsza jaka może się trafić, profesjonalne i indywidualne podejście do dziecka. Sale zaopatrzone w dużą ilość kolorowyc

Młoda mama

Sale zaopatrzone w dużą ilość kolorowych zabawek,
pyszne i zdrowe jedzenie. Panie zawsze chętne do udzielenia informacji.
Zdecydowanie polecam

20 Maja, 2013

Mama chłopca

Witam, moje dziecko uczęszcza do tego żłobka od września '12 r. i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona. Po 1: są domowe obiady, a nie katering, po 2: są super ciocie, które profesjonalnie podchodzą do pracy z dzieckiem, ciepłe, uśmiechnięte, zawsze chętnie rozmawiają i cierpliwie odpowiedzą na każde moje pytanie, po 3: kolorowe sale i oddzielna sala dla najmłodszej grupy. Zdecydowanie polecam!!

5.0 5.0 6 6 Jest to żłobek godny polecenia. Ciepła atmosfera, troskliwe ciocie i pyszne domowe obiadki. Syn chętnie zostaje z opiekunkami a ja wiem, że zostawiam go pod dobrą opieką. Sz

Certyfikat Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Zaczarowana Wyspa

ul. Księdza Ignacego Skorupki 5a