Żłobek Prywatny A KU-KU

Nasz żłobek jest miejscem wyjątkowym, gdzie wszystkie dzieci czują się kochane, potrzebne i rozumiane.

Nad bezpieczeństwem i prawidłowym rozwojem naszych podopiecznych czuwa doświadczona i kochająca kadra pedagogów, która do potrzeb każdego malca podchodzi serdecznie i z zaangażowaniem.

Uczymy dzieci samodzielności przygotowując je do dalszej edukacji szkolnej.

W naszej placówce panuje miła i rodzinna atmosfera. Rekomendacje potwierdzają, że nasz żłobek cieszy się dobrą opinią i zaufaniem rodziców.

Oferujemy ciekawe zajęcia wspomagające rozwój psychicznym, społeczny, intelektualny i fizyczny dziecka.

Obiekt spełnia wszelkie normy budowlane.

Przyjmujemy maluchy w wieku od 5 miesiąca do 4 roku życia.

Mamy jeszcze 18 miejsc wolnych.

Placówka jest czynna w godzinach 06:00-18:00.

Na indywidualne życzenie rodziców jest możliwe wydłużenie godzin pracy żłobka.

Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu!!!

Dla nas najważniejsze jest dobro i szczęście Państwa dzieci! Zapraszamy do zapisów.

godz: 6:00- 18:00; możliwość wydłużenia godzin pracy.

31 Sierpnia, 2015

Aga s

Z całego serca chcielibyśmy podziękować wspaniałym Paniom Marlenie, Kasi, Wioli za opiekę, cudowną atmosferę, za pięknie przygotowane urodzinki, za cudowne prezenty, za to że zawsze odbieraliśmy czyste, uczesane i najedzone dziecko :)za nasz wewnętrzny spokój i ogrom pozytywnych uczuć jakie otrzymała nasza córeczka Karolinka. Dziękujemy za współpracę, ale trzeba iść dalej ....bo dziecko rośnie :)
życzymy samych sukcesów w pracy zawodowej ...hmmm ale jeśli w swoją pracę wkłada się tyle serca to z pewnością mają to Panie gwarantowane :) Pozostając pod ogromnym wrażeniem rodzice Karolinki S.

23 Lipca, 2014

Te zdjecia mowia same za siebie,Polecamy goraco!https://www.facebook.com/ZloekPrywatnyAKuKu?ref_type=bookmark

Rodzic

Te zdjecia mowia same za siebie,Polecamy goraco!

22 Lipca, 2014

Anna

Żłobek jest naprawdę super, Panie są przemiłe i dbają o dzieci. Maluszki nigdy się nie nudzą. A radosne i uśmiechnięte Panie sprawiają, że dzieci z miłą chęcią zostają w żłobku. Polecam. A co do komentarza P. Renaty to uważam, że Pani ma problem sama ze sobą lub zazdrości. Moje dziecko uczęszcza tam do żłobka i wiem, że dzieci nie zostają bez opieki nawet na sekundę. POLECAM ŻŁOBEK

22 Lipca, 2014

Popieram opinie Pani Edyty! mialem okazje obejrzec stronke Pani Renaty na Facebooku...dziwie sie ze Pani jeszcze ma czelnosc umaralnia innych...Pole

Mirek

Polecamy wraz z małzonka Złobek A kuku i serdecznie pozdrawiamy ciocie!oddane i szczere osoby!

31 Marca, 2014

Aga

Bardzo polecam:)Ciocie super, przesympatyczna atmosfera. Córeczka wychodzi do domu uśmiechnięta a jest to dla mnie najlepsza rekomendacja!Mam 100% pewności że moje dziecko przebywa w bezpiecznym miejscu gdzie otoczone jest doskonałą opieką i samymi pozytywnymi uczuciami:)

17 Października, 2013

Marta

Serdecznie polecam żłobek A ku ku . Bardzo miła atmosfera. Miałam okazje współpracować z ciociami jako rodzic i jestem bardzo zadowolona z opieki nad moim dzieckiem które zawsze wychodziło ze złobka szczęśliwe. A to jest dla NAS rodziców chyba najważniejsze! POLECAM

20 Sierpnia, 2013

Mama:)

Miała okazję poznać ,,ciocie" , które wczesniej opiekowały sie moim dzieckiem . Bardzo kochane osoby . Z całego serca polecam tą placówkę i wiem ,że dzieciaczki będą czuc się tam na szczęsliwe !!!!!

5.0 5.0 7 7 Z całego serca chcielibyśmy podziękować wspaniałym Paniom Marlenie, Kasi, Wioli za opiekę, cudowną atmosferę, za pięknie przygotowane urodzinki, za cudowne prezenty, za to