Żłobek Prywatny Pluszakowo

W naszym żłobku na pierwszym miejscu stawiamy dobro każdego malucha. Do potrzeb dzieci podchodzimy indywidualnie tak, by czuły się u nas potrzebne, kochane i bezpiecznie. Zatrudniamy wykwalifikowany personel o wykształceniu pedagogicznym. Maluchy uczestniczą w zajęciach ogólnorozwojowych, plastyki, bajkoterapii, ruchowych itd. Organizujemy imprezy okolicznościowe. Oferujemy dwa warianty wyżywienia: catering bądź we własnym zakresie. Istnieje możliwość dopasowania diety do indywidualnych potrzeb żywieniowych dzieci. Rekomendacje są dowodem naszego zaangażowania i wysokiej jakości świadczonych usług. Oferujemy 15-sto godzinny okres adaptacyjny. Przyjmujemy dzieci od 5 miesiąca do 3 roku życia. Mamy jeszcze miejsca wolne. Placówka jest czynna w godzinach 7:30- 18:00. Zapraszamy.

7:30- 18:00 (możliwość opieki na godziny oraz w ramach abonamentu)