Żłobek Przytulny Domek

Nasza placówka na pierwszym miejscu stawia dobro i szczęście swoich wychowanków.

Jesteśmy również otwarci na wymagania i sugestie rodziców, którzy powierzają nam w opiekę swoje pociechy.

Jako jedna z nielicznych placówek w Ząbkach posiadamy wpis do Rejestru Żłobków i Klubów Dziecięcych, a obiekt spełnia surowe normy sanitarne i budowlane.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 6 miesiąca do 3 roku życia.

Dzieci przebywają pod opieką doświadczonej i kompetentnej kadry pedagogów.

Prowadzimy ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe takie jak: muzyka, bajkoterapia plastyka, zajęcia manuale oraz rytmika.

Naszym celem jest nauka przez zabawę, rozwijanie pasji i zainteresowań maluchów z jednoczesną nauką odpowiedzialności, samodzielności i tolerancji.

Zapewniamy dzieciom wyżywienie w ramach cateringu.

Dostosowujemy posiłki do potrzeb dietetycznych maluchów.

Rodzice mają do wyboru różne formy abonamentu: całodzienny pobyt, karnet 100h, opieka nocna i weekendowa.

Zapisy trwają! Mamy jeszcze wolne miejsca!

Placówka jest czynna w godzinach 6:00- 18:00.

Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu 150 zł na wpisowe.

Zapraszamy do rejestracji.